Bosch Serie | 2 DWK67EM60 aspirator
Оригинална цена је била: 64.990 рсд.Тренутна цена је: 56.990 рсд.
Dekorativni zidni aspirator
Širina: 60 cm
Protok vazduha (odvođenje vazduha): 399 m³/h
Klasa energetske efikasnosti: B
Buka: 60 dB
Категорија:
Опис
Bosch aspirator DWK67EM60
Dekorativnio zidni aspirator
Boja: crna
Širina: 60 cm
Priključna snaga: 255 W
Energetska klasa: B
Potrošnja energije: 59 kWh/god
Elektronsko upravljanje na dodir
1 integrisan motor u kućištu haube
Nivo buke: 60 dB
Protok vazduha: 399 m3/h
Maksimalni protok vazduha kod odvodnog rada: 669 m3/h
LED osvetljenje
Broj lampi: 2
Poseduje poklopac
Filtera za masti: perivi aluminijumski filter
Kućišta: Lakirano staklo
Prečnik odvoda: 120/150 mm
Dužina priključnog kabla: 130 cm
Napajanje: 220 – 240 V/50 – 60 Hz
Zaštita: 10 A
Dimenzije (ŠxD): 600 x 78-1066 x 434 mm